Veiklos kryptys / Platinimas / PardavimasUAB "Vičiunai ir KO"

UAB „Vičiūnai“ ir Ko įkurta 1999 metais Kaune, Lietuvoje.
Prekybos kompanija prižiūri didmeninės ir mažmeninės prekybos tinklus, nesisteminę prekybą, „HoReCa“ sektorių*, teikia platinimo paslaugas bei vykdo logistines funkcijas.

UAB „Vičiūnai“ ir Ko – lyderiaujanti šaldytų ir atšaldytų produktų prekybos įmonė Lietuvoje.

UAB „Vičiūnai“ ir Ko prekiauja šiomis produktų grupėmis: surimio produktais, šaldytais žuvų pusgaminiais, šaldytomis jūrų gėrybėmis, sūdytomis ir rūkytomis žuvimis ir jų gaminiais, salotomis, žuvų produktais džiūvėsėliuose, šaldyta paukštiena, šaldytomis bulvių lazdelėmis ir gaminiais iš bulvių, šaldytomis daržovėmis, grybais ir uogomis, daržovių mišiniais, konservuotais vaisiais, alyvuogėmis, margarinu ir ledais.

Įmonė atstovauja „Vičiūnų“ įmonių grupės prekių ženklui „VIČI“ bei tarptautiniams prekių ženklams: „Dujardin“, „Hortex“, „Mc Cain“. UAB „Vičiūnai“ ir Ko atstovaujamų produktų asortimentą galite pamatyti www.e-vici.lt 

         
         


*„Vičiūnų“ įmonių grupė šią paslaugą plėtoja jau 10 metų. Ši veikla – maisto prekių ir nealkoholinių gėrimų tiekimas – vykdoma visose Baltijos šalyse.
Šiuo metu įgyta apie 2000 klientų visose Baltijos šalyse. Įmonė tiekia produkciją ligoninėms, vaikų darželiams, mokykloms, kavinėms, restoranams, viešbučiams, prekybos centrams. Dėl išvystytos logistikos galima pasiekti net ir nuošaliausias vietas.

Atgal į įmonių sąrašą

Prekiniai ženklai

“Vičiūnų” įmonių grupei priklausantys prekiniai ženklai.

  • Rido
  • ESVA
  • Columbus
  • VICI