Apie musKarjera

Kviečiame prisijungti prie „Vičiūnų grupės“ – vienos didžiausių, ekonomiškai stipriausių ir sparčiausiai augančių žuvies bei jūrų gėrybių produkcijos gamintojų Europoje, surimio produktų lyderės pasaulyje. Kaune veikia pagrindinis įmonės biuras, iš čia valdoma pusšimtis rinkų, kuriose realizuojama mūsų produkcija ir kuriama verslo plėtros strategija. „Vičiūnų grupei“ savo darbuotojams tai leidžia pasiūlyti unikalias savirealizacijos, sprendimų priėmimo ir tobulėjimo galimybes. Pradėti ar tęsti karjerą bei gilinti įgūdžius patyrusių profesionalų komandoje kviečiame įvairiausių sričių specialistus. Mūsų komanda vertina ir mielai priima motyvuotus, veiklius, ambicingus ir entuziastingus žmones. 

Mes siūlome:

  • Nuolat augti skatinančią patirtį dinamiškoje tarptautinėje įmonių grupėje, kurioje dirba 7500 kolegų.
  • Kūrybišką darbą ir galimybę dalyvauti priimant sprendimus, vėliau įgyvendinamus pusšimtyje rinkų visame pasaulyje.
  • Puikias karjeros galimybes skirtingose sferose bet kurioje iš kelių dešimčių „Vičiūnų grupės“ įmonių.
  • Draugišką, profesionalų ir novatorišką kolektyvą.
  • Studentams – realią praktiką pagal trišalę arba savanoriškos praktikos sutartį. Sėkmingai užbaigus praktiką – tikrą galimybę įsidarbinti.
  • Darbą su sistemingo personalo ugdymo programomis: ugdančiaisiais pokalbiais, motyvacine sistema, socialiniu aktyvumu, mentoryste.
  • Galimybę nuolat kelti profesinę kvalifikaciją: mokymus bei stažuotes tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
  • Pramoginius ir sporto renginius įmonių darbuotojams.
  • Darbo aplinką, kurioje darbuotojai skatinami už lojalumą ir ilgametį darbą.

Jūsų CV lauksime el. paštu karjera.kaunas@vici.eu arba karjera.plunge@vici.eu. Prašome nurodyti poziciją, į kurią kandidatuojate, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Šiuo metu ieškome:

Logistikos vadovas

Organizuoti, kontroliuoti ir užtikrinti sklandžią ir efektyvią Rytų rinkos įmonių sandėlių ir transport ūkio veiklą, kontroliuoti atliekamų darbų kokybę, savalaikiškumą ir efektyvumą. Plačiau.

Ekonomistas

Įmonių veiklos ataskaitų ruošimas ir analizė, išvadų ir pasiūlymų teikimas vadovybei. Plačiau.

Produktų grupės vadovo asistentas (Vakarų rinkos)

Pagalba vystant ir palaikant Surimi kategoriją Vakarų rinkose. Plačiau.

Rinkodaros vadovo (-ės)

Formuoti Bendrovės rinkodaros strategiją, užtikrinti jos įgyvendinimą priskirtose rinkose, vystyti įmonės produktų ir paslaugų portfelį (kainodaros formavimas, produktų pozicionavimas ir produktų grupės strategijos nustatymas ir įgyvendinimas), užtikrinti įmonės įvaizdžio formavimą bei efektyvią pavaldžių darbuotojų veiklą. Plačiau. 

Produktų grupės vadovo asistentas (Rytų rinkos)

Užtikrinti sklandų jam priskirtų produktų bei produktų grupių administravimą ir valdymą (techninės informacijos apie produktus surinkimas ir paruošimas), pagalba produktų grupės vadovams kuriant naujus produktus, tobulinant esamus (degustacijų įmonės viduje organizavimas, konkurentų tyrimai, produktų pavyzdzių užsakymas). Plačiau. 

Pardavimų vadybininkas Rytų rinkai

Remiantis nustatytais įmonės vadovų tikslais, vystyti pardavimus, užtikrinti priskirtų rinkų pilną padengimą, pelningą veiklą ir efektyvią plėtrą. Plačiau.