Naujienos

2022.06.03

„Vičiūnai Group“ tęsia verslo Rusijoje pardavimo procesą, vyksta derybos su potencialiais pirkėjais

„Vičiūnai Group“ tęsia verslo Rusijoje pardavimo procesą, vyksta derybos su potencialiais pirkėjais

Pardavimo procesas vyksta šiuo metu, jam vadovaujanti tarptautinė profesionalių paslaugų įmonė EY (Ernst&Young) sudarė ilgąjį potencialių verslo Rusijoje pirkėjų sąrašą. Šiuo metu vyksta intensyvios derybos su potencialiais pirkėjais. Tikimąsi, kad netrukus bus pradėtas formuoti trumpasis potencialių pirkėjų sąrašas, kuriems bus pateikiami fabriko finansiniai duomenys.

Galutinis ir negrįžtamas pasitraukimas iš Rusijos rinkos planuojama, kad bus užbaigtas šių metų vasaros pabaigoje. Dėl teisinių procesų sudėtingumo neturime galimybių įvardinti tikslios procesų užbaigimo datos.

Rusijoje veikė tūkstančiai Vakarų įmonių, kurios šiuo metu sprendžia panašias problemas kaip ir „Vičiūnai Group“. Daugelis jų, ypač turinčių gamybos padalinius, šiuo metu tiesiog sustabdė veiklą ir laukia. „Vičiūnai Group“ yra tvirtai apsisprendusi visiškai išeiti iš Rusijos rinkos ir savo verslo plėtrą nukreipti į Vakarus. Savo pozicijos nekeičiame ir nuosekliai vykdome strateginį pasitraukimo iš Rusijos rinkos planą.