Naujienos

2022.08.18

Trumpajame „Vičiūnai Group“ verslo Rusijoje ir Baltarusijoje pirkėjų sąraše – 5 kandidatai

Trumpajame „Vičiūnai Group“ verslo Rusijoje ir Baltarusijoje pirkėjų sąraše – 5 kandidatai

Anksčiau jau yra minėta, kad potencialūs pirkėjai domisi visos verslo infrastruktūros pirkimu. Deramasi ne tik dėl veikiančio fabriko, tačiau ir dėl verslo ryšių, prekinių ženklų ir suformuotos darbuotojų struktūros. Atsižvelgiant į pardavimo proceso aplinkybes ir paisant sandorio šalių pageidavimų, kandidatai nebus įvardijami.

Šiuo metu potencialiems pirkėjams teikiama plataus spektro įmonės finansinė informacija, vyksta intensyvios fabriko Kaliningrade vizitacijos ir revizijos, renkami bei įvairiapusei analizei pateikiami dideli kiekiai juridinių duomenų.

Verslo konsultantai nesiima spręsti kiek užtruks procesas iki finalinio pardavimo sutarties pasirašymo. Siekdami paspartinti procesą, „Vičiūnai Group“ teisininkai jau yra parengę pardavimo sutarties šabloną, kurio pagrindu bus vykdomos derybos su atrinktu finaliniu pirkėju.

„Vičiūnai Group“ primena, jog visa produkcija pateikiama prekybai Lietuvoje ar Ukrainoje yra pagaminta Europos sąjungoje esančiuose fabrikuose. Parduodamas fabrikas Kaliningrade tiekia produkciją rytų rinkoms.