Apie musNaujienos

2021.03.18

Net keturios Vičiūnų bendrovės – tarp Lietuvos Top įmonių!

Net keturios Vičiūnų bendrovės – tarp Lietuvos Top įmonių!

 

Didžiausias įmonių katalogas Lietuvoje Rekvizitai.lt kasmet nominuoja ir išrenka sėkmingiausias, patikimiausias ir skaidriausias šalies įmones.Pagal daugelį šių sričių kriterijų tarp TOP 2020 įmonių pateko net keturios „Vičiūnų grupės“ bendrovės: „Plungės kooperatinė prekyba“, „Orka foods“, „Vičiūnai“ ir „Vičiūnai ir partneriai“! 

Išskirtiniu įvertinimu portalas Rekvizitai.lt pažymi, kad mūsų įmonės puoselėja nepriekaištingą finansinę reputaciją, yra ekonomiškai stabilios, skaidrios ir konkurencingos. Tai yra svarbus rodiklis mūsų potencialiems darbuotojams ir verslo partneriams – nepriklausomo vertintojo nuomone, esame vieni patikimiausių šalyje, kurie ateityje išliks stabilūs, gebės vykdyti savo finansinius įsipareigojimus ir tvariai plėtoti verslą.

Įmonės, kurioms atitenka šis apdovanojimas, privalo atitikti griežtus reikalavimus – būti pelningos, gyvuoti ilgiau nei dvejus metus, laiku teikti finansines ataskaitas, turėti nuolat augančias pajamas, stabilų arba augantį darbuotojų skaičių, taip pat nebūti įtrauktos į skolininkų ar įsipareigojimų nevykdančiųjų sąrašus, paskutinius metus neturėti reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai.

Griežtus kriterijus Lietuvoje atitinka vos 7 įmonės iš 100, tad net 4 „Vičiūnų grupės“ įmonės tarp visų apdovanotųjų byloja, kad ir šiuo neapibrėžtu laikotarpiu gebame išlikti stabilūs ir kryptingai siekti svarbiausių verslo tikslų.

Apie tai, kad grupei priklausančios bendrovės vertinamos kaip patikimos, skaidrios ir ekonomiškai stabilios, o su jomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo, nuo šiol bylos ir Rekvizitai.lt portale šalia „Plungės kooperatinė prekyba“, „Orka foods“, „Vičiūnai“ ir „Vičiūnai ir partneriai“ publikuojamas Top įmonės ženklas.